DAUGIAU NUOTRAUKŲ

Nuotrauka 1
Nuotrauka 2
Nuotrauka 3

PANAŠŪS PRODUKTAI

Lauko vandeniui atspari 12dBi 800–2700MHz GSM 3G WIFI LTE 4G signalo kartotuvo kryptinė plokščioji antena

Peržiūrėti Daugiau

„KELUSHI 2018“ - naujas 2,5 mm vieno mygtuko paspaudimų valiklis, valantis švirkštimo priemonės šviesolaidž...

-10%
Peržiūrėti Daugiau

Nemokamas pristatymas 100vnt / partijoje SC vieno modelio skaidulinė optinė SC APC greitoji jungtis FTTH šv...

-48%
Peržiūrėti Daugiau

4G antena 4G lauko antena 20dBi „Yagi“ antena N moteriška telefono signalo priėmimo antena 4G signalo karto...

-48%
Peržiūrėti Daugiau

„Superbat“ DAB / DAB + / FM / AM automobilių radijo antenos „Fakra“ antenos „Fakra“ antenos „Fakra“ patelė ...

-8%
Peržiūrėti Daugiau

„KELUSHI All-IN-ONE FTTH“ skaidulinės optinės galios matuoklis nuo -70 iki + 10 dBm ir 1 MW 5km šviesolaidž...

-10%
Peržiūrėti Daugiau

400 kvadratinių metrų 4 db padidinimas 800-2500Mhz kristalinė antena GSM ceiling antenai CDMA stiprintuvo v...

-10%
Peržiūrėti Daugiau

KELUSHI 18vnt. / Rinkinys FTTH įrankių rinkinys su SKL-6C skaidulų valikliu optiniu galios matuokliu 1mW re...

-10%
Peržiūrėti Daugiau

„Superbat“ automobilio greitaeigė transmisija „FAKRA HSD Z Waterblue“ moteriškojo ir lizdo jungtis LVDS 3m ...

-8%
Peržiūrėti Daugiau

„Optic Cleaver“ didelio tikslumo pluošto valymo įrenginys FC-6S su šiukšliadėžės pristatymu

-1%
Peržiūrėti Daugiau

CATV transliacijos televizorius YJ350C -50 ~ + 26 dBm nešiojamas mažo pluošto optinis galios matuoklis

Peržiūrėti Daugiau

Didelio stiprumo 8dbi 800-2500 MHz vidinio skydo antena su N jungtimi mobiliajam telefonui cdma gsm dcs wcd...

-50%
Peržiūrėti Daugiau

Visa juosta 806–960 / 1710–2700MHz lauko „Omni“ kryptinė N Moteriška „gsm 3G 4G“ kartotuvo antena

Peržiūrėti Daugiau

2 rinkiniai / partija 433MHz ASK radijo dažnių modulio rinkinys (2 vnt. STX882 siųstuvas + 2 vnt. SRX887 im...

-16%
Peržiūrėti Daugiau

Didelio stiprumo 2 / 5dBi 800–2500 MHz vidutinės kryptinės vidinės lubų antenos jungtis, skirta kartotuvo G...

-50%
Peržiūrėti Daugiau

„Superbat“ geltonojo gofruotojo gniuždymo įrankis koaksialiniam kabeliui RG8 RG11 RG213 LMR400 RG316 RG174 ...

-29%
Peržiūrėti Daugiau

2 krypčių RF vhf 150MHz mikro juostelių maitinimo skirstytuvas 136-174MHz dvipusio radijo vhf kartotuvo dal...

-10%
Peržiūrėti Daugiau

4G LTE vidinė lubų antena 2G 3G UMTS 4G antenos 5M laidas N vidinė jungtis mobiliojo signalo stiprintuvo ka...

-55%
Peržiūrėti Daugiau

KELUSHI 10mW rašiklio tipo plastikinis vizualinių gedimų ieškiklis. Optinio pluošto kabelio testeris

-10%
Peržiūrėti Daugiau

KELUSHI plastikinių vaizdinių gedimų ieškiklis VFL 5mW, skirtas CATV, su 2vnt rankovės šerdimi

-10%
Peržiūrėti Daugiau

12 spalvų SC / APC pigtail-SM (9/125) -G652D, G657A1, G657A2 / optinio pluošto košė

Peržiūrėti Daugiau

KELUSHI skaidulų pjaustytuvas SKL-6C kabelio pjovimo peilis FTTT skaidulinio optinio peilio įrankių pjausty...

-10%
Peržiūrėti Daugiau

Superbat GPS antenos stiprintuvas Aktyvi jūrinė navigacijos antena 5M BNC kištuko neperšlampama antena GARM...

-8%
Peržiūrėti Daugiau

KELUSHI FTTH optinio pluošto kabelio vienu spustelėjimu įrankiai „Fibra“ kabelio jungties valiklis Peno tip...

-10%
Peržiūrėti Daugiau